آموزشگاه هم اندیشان شهيد هاشمي با مجوز رسمي از سازمان فني و حرفه اي کشور به شماره 18586-8 در زمينه آموزش کليه رشته هاي فن آوری اطلاعات، حسابداری، امور اداری، عمران، صنایع، خدمات آموزشی و ابزار دقیق همراه با مدرک معتبر

از ویژگی های این آموزشگاه می توان به موقعیت مکاني بسیار مناسب(میدان امام حسین(ع))، فضای وسیع با مساحت 230 متر مربع همراه با تجهیزات و ادوات مناسب و به روز در زمینه آموزش نام برد. در ادامه شرحی از مجوزها، رزومه کاری و زمینه های همکاری آورده شده است:

مجوزهای آموزشگاه:

 • مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای،
 • تنها نماینده رسمی شرکت ایزایران در کاشان و حومه نیز میباشد.
 • گواهینامه های شرکت ایزایران وابسته به صنایع الکترونیک ایران(صاایران) در زمینه فن آوری اطلاعات و صنایع و مدیریت  از ارزش بالائی برخوردار است.
 • این آموزشگاه همچنین بعنوان واحد ممیزی دوره های آموزشی با گواهینامه شرکت ITCC وابسته به شرکت ITC انگلستان در کاشان قادر خواهد بود برای تمامی هنرآموزان در دوره های آموزشی، کارگاههای تخصصی و یا همایشها و سمینارهای علمی گواهینامه معتبر بین المللی با کد رهگیری و ترجمه شده صادر نماید.
 • دارای مجوز مرکز دیجتال جهت فعالیتهای رسانه ای از اداره ارشاد اسلامی

رزومه کاری آموزشگاه:

 1. اين آموزشگاه افتخار همکاري با سازمانهاي دولتی از جمله راه آهن ،سپاه پاسداران، بانک ها، سازمان تامين اجتماعي، سازمان خدمات درمان، آموزش وپرورش و … را دارد. برگزاری دوره های تخصصی برای شرکتهای هامونایزه (نرم افزارهای مهندسی Catia, Ansys, Solidworks, Mechanical Desktop) ، باریج اسانس(Excel & Aces Professional ,Minitab ,SPSS )، دفترخانه های اسناد رسمی، کانون دندان پزشکان کاشان و ایران غلتک (ICDL)  نیز بعنوان برگ سبز دیگری در کارنامه کاری این آموزشگاه وجود دارد.
 2. تعامل با نیروهای مسلح در زمینه آموزش پرسنل و خانواده های ایشان
 3. مجری آموزش سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در فرهنگسراها از سال 1389 تا کنون توانسته است عملکرد مطلوبی داشته باشد بطوری که برای ششمین سال متوالی قرارداد همکاری آن با شهرداری تمدید شده است.
 4.  مجری آموزش با شبکه ملی فرهنگ و اداره فرهنگ و ارشاد در زمینه توسعه رسانه و محتوای آموزشی همکاری دارد.
 • زمینه های همکاری با ارگانها: آموزشگاه می تواند در 5 موضوع مختلف با شرکت ها همکاری داشته باشد که عبارتند از:
 • برگزاری دوره های ضمن خدمت: این دوره ها شامل: مهارتهای هفتگانه، نرم افزارهای مهندسی مکانیک و صنایع، نرم افزارهای آماری- مطالعاتی، نرم افزارهای تولید رسانه و مستند سازی، دوره های مالی و حسابرسی، دروه های ایمنی و بهداشت منطبق بر استانداردهای سیستم OHSAS18001:2007، دوره های امور اداری منطبق بر استانداردهای سیستم آراستگی S5، شبکه و اتوماسیون، امنیت شبکه و اطلاعات و ده ها دوره آموزشی دیگر که در صورت تمایل و احساس نیاز قابل ارائه خواهد بود.
 • ارائه گواهینامه به شرکت کنندگان در همایش ها و کارگاه های تخصصی: یکی از اهداف مهم سازمانها ،به روز رسانی نیروهای انسانی در کارگاههای آموزشی مختلفی است که بعضاً برحسب نیاز و ضرورت دایر میگردد. اعطای گواهینامه معتبر میتواند علاوه بر استانداردسازی کارگاهای آموزشی، انگیزش لازم را در مخاطب برای حضور مستمر و مفید ایجاد نماید. این مهم با توجه به مجوزهای متعدد آموزشگاه امکان پذیر خواهد بود.
 • اعطای آموزش مهارت های دیپلم رسمی آموزش و پرورش
 • صدور گواهینامه: برای هر گواهینامه فنی حرفه ای مبلغ 25 هزار تومان در صورت تمایل به شرکت در آزمون و در غیر اینصورت مبلغ 15 هزار تومان اخذ میگردد. صدور گواهینامه ایزایران معادل 30% ارزش دوره آموزشی توافق شده در قرارداد آموزشی فی مابین هزینه می برد. هزینه ممیزی ITCC انگلستان با گواهینامه ترجمه شده برای هر نفر دوره مبلغ 115 هزار تومان می باشد که البته در سایت شرکت نیز درج شده و قابل رهگیری در قاره اروپا و آمریکای شمالی می باشد.